Ďalšie témy

Nečakané kampane

Nie sme  reklamná agentúra, ale pre klientov, s ktorými pracujeme dlhdobo, navrhneme aj predajné či imidžové kampane. Snažíme sa ich vymýšľať tak, aby bol jasný rozdiel medzi nami a štandardnou agentúrou. My si dovolíme všetko to, čo iní nie. Ak nás oslovíte priamo so zadaním alebo zavoláte do tendra (pozvanie prijmeme, iba ak bude tender honorovaný), očakávajte od nás odvážne a neštandardné riešenie.

Ak takúto kampaň hľadáte a nebojíte sa, skúsme to spoločne. Ak hľadáte niekoho na performance marketing či dlhodobú správu sociálnych sietí, radi vám odporučíme šikovných ľudí z našej komunity, ale na tieto služby sa nešpecializujeme.

Aké kampane sme zrealizovali:

Sebe vlastným štýlom sme vymysleli a vyrobili najúspešnejšiu kampaň otvárania študentských účtov v Tatra banke s Gizkou Oňovou. Naše kampane predávali byty pre projekty od developera Cresco Slnečnice POP. Navrhli sme aj celonárodné politické OOH kampane, točili televízne spoty či vymýšľali HR kampaň pre jedného z najväčších slovenských zamestnávateľov. Pracovali sme aj na menších kampaniach napríklad pre filmový festival Jeden svet či na animovanom televíznom spote pre značku Malý Gazda.