Ďalšie témy

Silné značky

Často za nami chodia väčšie aj menšie firmy s požiadavkou, aby sme ich značke po rokoch a desaťročiach dali nový rozmer. Rovnako často však za nami prichádzajú ešte iba vo fáze nápadov a to máme po pravde asi najradšej. 

Značka s vlastným životom

Proces začína ako vždy našim prvým stretnutím, dotazníkom a následnými osobnými konzultáciami. Ak je to potrebné, do projektu voláme z našej kreatívnej komunity odborníkov na špeciálne témy. Je pre nás dôležité pochopiť a spoznať všetky kontexty, v ktorých má vaša značka fungovať, a aj to, kto sa o ňu bude v budúcnosti starať. Je jednoduché navrhnúť na prvý pohľad pekné veci, ktoré sú však zložité (a drahé) na údržbu.

Funkčné značky sú konzistentné a naša úloha je vám v tejto konzistencii pomôcť správne nastaveným systémom používania a práce so značkou.

Namiesto tlačených manuálov alebo PDF-iek vám manuál umiestnime na cloud, kde ho dokážeme jednoducho aktualizovať. Všetko máte na jednom mieste a prístupné pre všetkých, buď na Google Slides, alebo na vašej vlastnej podstránke.

Komu sme našli správnu značku?

Bratislavčania si určite všimli prácu, ktorú sme odviedli na zmene značky HOPIN. Vytvorili sme značku vín Poetika, elektronabíjacej siete Emeo, developerského projektu Slnečnice POP, novú podobu značky Kickresume aj Domotron, redizajn značky AirExplore, ako aj identity pre startupy Merlon či Healthmode. Štrnásť mesiacov sme pracovali na redizajne značky Kalas, ktorý prišiel po 23 rokoch na trhu. Táto práca nás dostala aj na renomovaný web TheBrandIdentity. Navrhli sme aj značky politických strán Za ľudí a Spolu, ktoré pozná celé Slovensko.